שיפור מהירות אתרים

זמן טעינת אתר (המהירות שבה הוא עולה ומוצג לעיני הגולשים) הוא גורם קריטי עבור הצלחת העסק שלך אונליין. בעולם שבו הכל רץ מהר, הגולשים לא יחכו – כי אין להם סבלנות להמתין. וגם אין סיבה שימתינו, הכל יכול וצריך להתרחש בצורה מהירה. על מנת למשוך לקוחות פוטנציאלים רבים יותר, בעיקר בשל כך שמהירות טעינת אתר משפיעה על חווית הגלישה ויש לה משמעות גם עבור הדירוג במנועי החיפוש, צעד ראשון בדרך לאתר מוצלח וזרימת טראפיק מוגברת הוא שיפור מהירות האתר.

הדרך המקצועית לשפר מהירות של כל אתר וורדפרס

תהליך האבחון שלנו מתחיל בשיחה טלפונית והבנת הצרכים הייחודים שלך, כדי לבצע לאתר שלך בדיקת מהירות, המסתמכת על כלים מקצועיים, ביניהם בודק המהירות של גוגל וכלים מקצועיים נוספים, שיעזרו לנו להבין מה ניתן לעשות על מנת לשפר את המהירות.

תהליך שיפור המהירות יתבצע לאחר שנסביר לך במדויק מהי כמות העבודה והזמן הנדרשים לצורך שיפור מהירות האתרים ובהתאם לכך נעניק לך הצעת מחיר. בין היתר, על מנת לשפר את המהירות של אתר הוורדפרס שלך, נציע לך במידת הצורך לחולל שינויים במרכיבי אתרך, להסיר אלמנטים שגורמים להאטת קצב הגלישה בו, נטמיע תוסף cache מתקדם שיאפשר גם לאתר שלך להגיע לביצועי שיא ועוד.

כמה זמן אורך תהליך שיפור מהירות אתרים? פרק הזמן תלוי בהיקף העבודה, לרוב כשבוע. חשוב להדגיש שבסיום העבודה שיפור מהירות האתר יתבטא בגלישה באמצעות המחשב וגם בטלפון הסלולארי.

איך ניתן לדעת אם אתר זקוק לשיפור מהירות? כאן אנחנו נכנסים לתמונה. מי שאיננו איש מקצוע בתחום לא תמיד ידע לפענח שהסיבה למיעוט גולשים, טראפיק נמוך או דירוג נמוך בגוגל (SEO) מתחילה בזמן טעינה ארוך במידה זו או אחרת מהרצוי. לצורך כך, יש להיעזר במומחים שיבצעו עבורך אבחון וטיפול מהיר ומנוסה לבעיה.

אתר מהיר הוא גם אתר מצליח יותר

אתר מצליח הוא אתר שמושך אליו גולשים רבים, אתר שמעניק להם מעבר למידע האינפורמטיבי גם חווית גלישה מבחינת ביצועי מהירות, הנגשה קלה ופשוטה ועיצוב נעים. אנשי המקצוע של NT-Media יעניקו לך מעטפת דיגיטלית מלאה: החל בעיצוב ופיתוח אתרים, דרך דפי נחיתה מותאמים אישית במיוחד עבורך ועד לשיפור מהירות וקידום אתרים. במסגרת שירות שיפור מהירות אתרים, ידאגו המומחים שלנו לכך שהאתר שלך יכיל את המרכיבים החיוניים על מנת להצליח – וכמובן יקפידו ליצור את התנאים הנכונים לגלישה במהירות מקסימאלית.

מעוניינים שנעבוד יחד? ייעוץ טלפוני ללא עלות

מעוניינים שנעבוד יחד?
ייעוץ טלפוני ללא עלות