דפי נחיתה

דפי הנחיתה הם נקודת המפגש הראשונה של הלקוח הפוטנציאלי עם העסק שלך. עמודי אינטרנט שמכילים טקסט בעל אופי מכירתי מותאם לצרכים שלך – ומניע את הגולשים לפעולה.

עיצוב דף הנחיתה באופן ייחודי

דף הנחיתה נועד ליצור קשר מיידי עם לקוח שמחפש את השירות או המוצר שלך בצורה ישירה ומדויקת בלי העמסת מידע. בהתאם לכך, המומחים להקמת עמודי נחיתה מבית NT-Media לא משתמשים בתבניות מוכנות. את העיצוב שלך ניצור במיוחד עבורך – וגם הצעת המחיר תותאם ספציפית עבורך.

בניית שפה עיצובית מותאמת אישית

על מנת ליצור את דפי הנחיתה שמתאימים במדויק לעסק שלך ועל מנת למקסם את ההצלחה, התהליך מתחיל באפיון ראשוני.

ראשית נשוחח טלפונית על מנת להבין את הצרכים ואת המטרות שדף הנחיתה אמור לשרת (מכירות אונליין, לידים ועוד).

בשלב שני ניפגש אישית או בזום כדי להציג בפנייך דוגמאות. יחד ניצור עיצוב ומבנה שתואמים לפיצ'רים החשובים עבורך (את הסקיצה הראשונית נשלח אליך לבחינה ולאישור, כאשר באפשרותך לבצע עד שלושה סבבי תיקונים ושינויים).

בשלב השלישי – יצאנו לדרך. זה השלב שבו מתחילים המקצוענים שלנו בעיצוב ובניית דף הנחיתה לפי הצרכים והחזון שלך, בהתבסס על הייעוץ המקצועי שלנו – ונעלה אותו לאוויר.

הגשת דף הנחיתה הסופי ללקוח

אנו נבנה עבורך אתרים ועמודי נחיתה מהירים שישפיעו לטובה גם על חוויית המשתמש וגם על המרות גבוהות משמעותית. התהליך מתנהל כאמור ללא תבניות, בעיצוב המקפיד על יצירת חוויית משתמש מעולה ועל מהירות הטעינה והגלישה.

השירות שלנו לא מסתיים כאן. ב-NT-Media ניתן לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת במקום לעבוד עם מספר בעלי מקצוע במקביל. אנחנו לא רק בונים אתרים ועמודי נחיתה – אלא גם מתחזקים ומקדמים אתרים (גם כאלה שנבנו על ידי קולגות שלנו). אצלנו השירות הוא מעטפת מלאה של עיצוב, תכנון, תחזוקה וקידום מלא של האתר שלך להצלחה. נשמח לעמוד לרשותך!

מעוניינים שנעבוד יחד? ייעוץ טלפוני ללא עלות

מעוניינים שנעבוד יחד?
ייעוץ טלפוני ללא עלות