קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן הוא שיטת פרסום יעילה המאפשרת להיעזר במערכת הפרסום של גוגל והרשתות החברתיות על מנת לייצר מודעות מדויקות, שפוגעות בדיוק בקהל היעד שלך. את המודעות ניתן להפיץ כקמפיין שיווקי אפקטיבי דרך גוגל, פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ופלטפורמות נוספות. המפרסם מחויב רק כאשר גולש, לקוח פוטנציאלי, יוצר אינטראקציה עם הפרסומת ונכנס לאתר או לעמוד הנחיתה שלך.

ממומן זו לא מילה גסה

ככל אפיק שמניב רווחים, גם קידום אתרים ממומן (למעשה קמפיין פרסום) דורש השקעה כספית, אך זו שיטה מצוינת וזריזה לקדם אתרים ודפי נחיתה. זאת בניגוד לקידום אורגני שהוא אמנם יעיל לטווח ארוך (ורצוי לשלב בינו לבין הקידום הממומן) אך דורש זמן והתמדה עד שהאלגוריתם במנוע החיפוש לומד לדרג את האתר שלך במעלה טבלת תוצאות החיפוש. כשמדובר על קידום ממומן, ניתן ליצור תנועת גולשים בזמן קצר, להעלות מודעות מיד ולהתחיל לראות תוצאות בהקדם.

לבלוט ברשתות החברתיות

מטרת פרסום האתר, או קידום אתרים ממומן, היא לגרום לאתר שלך לקפוץ לעין. לצורך כך אנשי הדיגיטל המיומנים שלנו ב-NT-Media יבצעו קודם כל מחקר על מנת לבחור את האסטרטגיה הנכונה ביותר (להגיע אל הגולשים המעוניינים בשירותי העסק שלך). השלב השני הוא בניית קמפיין פרסומי מעולה, על בסיס האסטרטגיה שנקבעה. בשלב השלישי, מבצעים המומחים שלנו אופטימיזציה של הקמפיין לאורך זמן – ומוודאים שהקמפיין מתייעל עוד ועוד לאורך תקופת פעילותו.

לקידום אתרים ממומן אפקטיבי חשוב לבחור באנשי הדיגיטל הטובים ביותר. אנחנו ב-NT-Media נעניק לך שירות מקצועי שיוביל את הגולשים "להקליק" על המודעה שלך >> בדרך לרכישה.

מעוניינים שנעבוד יחד? ייעוץ טלפוני ללא עלות

מעוניינים שנעבוד יחד?
ייעוץ טלפוני ללא עלות