בניית אתרים

בניית אתר מקצועית מתחילה בשיחה טלפונית, במסגרתה נברר מה הצרכים שלך, מה ברצונך להציג ולהפיק מהאתר. בשלב שני (מפגש אישי או בזום), נציג בפנייך דוגמאות וניצור את הקונספט בהתאם לפיצ'רים שחשוב לך שיכללו באתר. בהתאם לכך, נוכל להגיש לך הצעת מחיר מדויקת – וליצור עבורך את האתר שישרת אותך בצורה הטובה ביותר.

למה העסק שלך זקוק לאתר מעוצב אישית?

בעולם הדיגיטלי המהיר, חשוב שהאתר שלך יהיה ייחודי, יקפוץ לעיני הגולשים, ישקף אותך במדויק וחווית הגלישה בו תהיה נעימה על מנת שינצח בקלות את האתרים המתחרים. כמו חליפת עילית גם את האתר שלך יש לתפור במיוחד ולכן אנחנו ב NT Media מעצבים כל אתר בהתאמה אישית. העסק שלך מיוחד – וגם האתר שלך צריך להיות כזה.

מעוניינים שנעבוד יחד? ייעוץ טלפוני ללא עלות

מעוניינים שנעבוד יחד?
ייעוץ טלפוני ללא עלות

על מה כדאי להציב דגש בעת בניית האתר?

ובכן, אתר הוא פלטפורמה מאוד גמישה, שיכולה לשרת את הצרכים שלך לעומקם ולרוחבם. לאחר קביעת הצרכים והחזון שלך, נבנה עבורך את האתר בעיצוב אישי וייחודי, שהוכן במיוחד עבורך. במסגרת תהליך הבנייה, נדאג לכך שהאתר יהיה בעל מהירות טעינה מקסימאלית – פרט חשוב לא רק לחוויית המשתמש אלא גם כי אתרים המקבלים ציון גבוה בבדיקות מהירות זוכים גם לתנועת גולשים וליותר להמרות. אצלנו ב-NT-Media העבודה לא מסתיימת בהעלאת האתר לאוויר. תחת קורת גג אחת ניתן לקבל גם קידום ותחזוקת אתרים.

אילו סוגי אתרים אתם בונים?

אתרי תדמית

המקום שאליו יגיעו הגולשים בחיפוש התחום שמעניין אותם, כאשר ברצונם להזמין שירות או להתוודע לעסק. זהו חלון הראווה שלך, מקום שבו יתרשמו הלקוחות הפוטנציאליים מהעסק ודרכי ההתקשרות איתך.

אתרי מסחר אלקטרוני

חנות ווירטואלית שמטרתה ליצור מכירות. מדובר על זירה בה ישנם יחסי קונה-מוכר. אתר כזה יכיל בדרך כלל קטלוג מוצרים, סל קניות, סליקה לתשלום ושילוח דרך חברות שונות או הדואר.

אתרי קטלוג

אתר שמטרתו הצגה מסודרת ונאה של מוצריך. קטלוג אונליין צריך למשוך את העין ולגרום לגולש להישאר, להיחשף למוצרים ולקבל עליהם את הפרטים שיסייעו לו לבצע הזמנה מסודרת מהעסק שלך.